Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Черкаській області

Торговий представник у м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в Черкаській області з доставкою

Мінітрактор - мрія багатьох фермерів і землевласників. Хочете придбати мінітрактор? Тепер це не проблема! Компанія «Міні Агро» пропонує вам купити мінітрактор в Черкаській області за найвигіднішою ціною на ринку України, за найвигіднішими умовами кредитування та лізингу. Мінітрактор заощадить ваші сили, час, нерви і гроші! З такою технікою ви будете насолоджуватися процесом роботи. А прокинувшись вранці ви будете з непереборним бажанням бігти за кермо Вашого особистого мінітрактора!

Критерії відмінностей мінітракторів

  • Тип і потужність двигуна. Вони можуть бути 1-3 циліндрові. Бензинові або дизельні. Потужність може варіюватися від 12 до 40 кінських сил.
  • Наявністю додаткових функцій, таких як присутність або відсутність валів потужності, гідравлічних висновків і кріплень і кронштейнів для додаткового навісного або причіпного обладнання.
  • Виробники. На даний момент найпопулярніші виробники мінітракторів такі марки як Xingtai, Jinma, Solis.

Це найголовніші відмінності міні-тракторів, а вибір, який з них купити, це вибір кожного, але не варто забувати, що найвигідніші ціни і послуги кредитування в Україні у «Міні Агро».


Мінітрактори в Черкаській області

Черкаси    Умань    Сміла   Золотоноша   Канів   Корсунь-Шевченківський   Звенигородка   Шпола   Ватутине   Городище   Тальне   Жашків   Кам'янка   Христинівка