Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Каневі

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Канів

Торговий представник у м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в місті Канів

Основним показником минитрактора є його тягова сила, що в принципі і є його основним завданням. Для того, щоб використовувати даний показник на максимум необхідна наявність спеціального додаткового обладнання, за допомогою якого мінітрактор може:

  • Орати землю
  • Культивувати
  • Косити
  • Переміщати вантажі

Саме з цієї причини наявність деталей мінітратора для установки навісного обладнання є досить важливим показником, на який обов'язково варто звернути увагу при виборі сільськогосподарської техніки. У будь-якому випадку при покупці минитрактора Ви плануєте виконання деякого ряду робіт, наприклад, косити, переміщати вантажі, орати землю. Для виконання будь-якої задачі у будь-якого минитрактора повинен бути вал відбору потужності, швидкість обертання якого безпосередньо залежить від потужності техніки.

А підібрати правильний мінітрактор, з оптимальним валом відбору потужності, який буде ідеально підходити саме для Вашої ділянки, допоможе офіційний дилер «Міні Агро». Компанія «Міні Агро» пропонує найвигідніші ціни на ринку України, а конкретніше в Каневі. Так само ми пропонуємо найвигідніші умови кредитування та лізингу, що дозволить будь-кому забрати новенький мінітрактор прямо сьогодні!