Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

купити мінітрактор в Шполі

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Шпола

Торговий представник в м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в місті Шпола з доставкою

Уже багато років лідерами на ринку міні-тракторів залишаються Китайські виробники мінітракторів. Розглянемо головних мастодонтів сільськогосподарського сучасного ринку:

  • Xingtai - це минитрактора, які в основному розроблені на дизельних двигунах, потужністю до 30 кінських сил. їх моделі частенько грунтуються на двох видах, з повним приводом або традиційним ВВП.
  • DongFeng - міні-трактори, потужністю до 40 кінських сил, які відрізняються парної установкою гідроштуцеров, а так само наявністю гідропідсилювачем керма. Так само моделі цього виробника вважаються найбільш комфортними для роботи.
  • Jinma - виробляє трактори потужністю до 40 кінських сил, або важкі модифікації до 120 кінських сил.

Так само пропонують у своєму асортименті моделі з підвищеною спритністю валів, які можуть досягати 1000 оборотів в хвилину. А підібрати максимально ефективний і економічний мінітрактор допоможе офіційний дилер сільськогосподарської техніки «Міні Агро», який пропонує купити мінітрактор і необхідне обладнання для нього в місті Шпола за найвигіднішими цінами на ринку, з пропозицією кредитування і лізингу, а так само з можливістю доставки Вашого новенького мінітрактора на Ваш ділянку.