Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Христинівці

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Христинівка

Торговий представник в м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в місті Христинівка в кредит з доставкою

Перед покупкою мінітрактора обов'язково варто проаналізувати ринок, дізнатися про його переваги, про характеристики і підібрати модель, яка зможе задовольнити всі Ваші потреби, і легко буде виконувати необхідні завдання.

Однією з головних характеристик минитрактора є його потужність. для роботи на ділянках середнього розміру рекомендуються міні-трактори з потужністю близько 24 кінських сил. Такий міні-трактор легко впорається з ділянкою в 5 гектар. Класика такого минитрактора це його 4-х тактний дизельний двигун з двома циліндрами. Міні-трактори такий комплектації є найбільш популярними і надійними в експлуатації.

Офіційний дилер мінітракторів, іншої сільськогосподарської техніки і обладнання «Міні Агро» пропонує Вам купити мінітрактор в Христинівці за найвигіднішими цінами на ринку країни, а так само пропонує найвищі умови кредитування та лізингу, які допоможу Вам почати заробляти хороші гроші, навіть без великих початкових вкладень. Так само, новенький мінітрактор буде доставлений Вам прямо на ділянку.