Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Золотоноші

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Золотоноша

Торговий представник у м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в місті Золотоноша

Мінітрактор - мабуть, мрія будь-якого сучасного фермера або землевласника. Таке бажання проявляється від того, що техніка даного роду має безліч переваг перед рештою технікою, а так само є маневреної і досить недорогий.

Основним плюсом мінітрактора є його багатофункціональність, яка досягається завдяки додатковому обладнанню. Одною з популярних культур є картопля і на його прикладі можна оцінити роботу минитрактора. Таке додаткове обладнання як картофелесажалка дозволяє механічно здійснювати посадку картоплі, таке обладнання можна застосовувати з будь-яким видом міні-трактора потужністю вище 14 кінських сил. Так само для обробки картоплі застосовується схоже навісне обладнання, яке передбачає його добриво і збір.

Офіційний дилер мінітракторів «Міні Агро» пропонує купити мінітрактор в Золотоноші за найвигіднішою ціною на території України, а так само пропонує вигідні умови кредитування та лізингу для тих, кому поки що не по кишені така техніка. З «Міні Агро» мрії стають ближче, і обробка Вашої земельної ділянки з рутини перетвориться в захоплюючий і цікавий процес.