Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Звенигородці

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Звенигородка

Торговий представник в м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в Звенигородці з доставкою

Одним з головних критеріїв за вибором мінітрактора є територія, яку він буде обробляти, а відповідно чим більше територія, тим потужніший буде потрібно двигун і сам мінітрактор. Потужність двигуна вимірюється в кінських силах, а їх в свою чергу буває три типу. Саме ці три типи кінських сил мають своє значення в покупці мінітрактора.

Потужність двигуна - це потужність, за допомогою якої працює безпосередньо сам двигун, без навісного обладнання та інших додаткових деталей, наприклад коробки передач. Потім, потужність відбору потужності - є найпоширенішим видом для опису мінітракторів. І, на кінець, потужність тягового зусилля, яка використовується для вимірювання потужності та роботи навісного обладнання. Така тягова сила працює, коли підключений причіп або обладнання.

А дізнатися ще більше про мінітрактор і підібрати правильну модель допоможе офіційний дилер сільськогосподарської техніки «Міні Агро». Так само компанія пропонує купити мінітрактор і необхідне обладнання для нього в місті Звенигородка за найвигіднішими цінами на ринку, з пропозицією кредитування і лізингу, а так само з можливістю доставки Вашого новенького мінітрактора на Вашу ділянку.