Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Полтавській області

Торговий представник в м. Полтава   +38 (067) 109 65 17

Купити мінітрактор в Полтавській області за вигідною ціною

Якщо ви вирішили, що вам в господарстві потрібен мінітрактор, тоді хочемо звернути вашу увагу на вибір мінітракторів запропонованих компанією «Міні Агро». Ми пропонуємо купити трактор в Полтавській області за найвигіднішими умовами кредитування та лізингу на ринку України. Давайте розглянемо ключові критерії для вибору минитрактора:

  • Необхідний рівень продуктивності. Визначтеся, яке завдання ви поставите Трактори, чим більшу площу необхідно обробляти, чим більше застосувань для минитрактора ви придумаєте, тим потужніша техніка вам необхідна.
  • Залежно від необхідної від минитрактора завдання необхідно відповідне обладнання: навісне і причіпне. Так само необхідні супутні ресурси, такі як кронштейни, кріплення, наявність валів.
  • Які додаткові функції вам необхідні для комфортної роботи: наявність зниженої передачі, можливо окреме гальмування кожного колеса, можливість блокування диференціала. Тобто виберете функції, які дозволять вам полегшити будні за кермом мінітрактора і зробити ваш повсякденну роботу ефективніше.

Звертайтеся в компанію "Міні-Агро", пройдіть тест-драйв, отримаєте всі необхідні документи для реєстрації мінітрактора. 


Мінітракториы в Полтавській області

Полтава       Кременчук     Горішні Плавні    Лубни    Миргород   Гадяч   Пирятин   Карлівка   Хорол   Лохвиця   Гребінка   Кобеляки