Купити мінітрактор в Полтаві

Торговий представник в м. Полтава   +38 (067) 109 65 17

Купити мінітрактор в Полтаві за вигідною ціною

Купити мінітрактор в Полтаві за вигідною ціною, напевно, мрія кожного фермера і землевласника. Тепер це можливо завдяки компанії «Міні Агро», яка пропонує для своїх клієнтів найвигідніші умови кредитування та лізингу на території України.

Асортимент компанії «Міні Агро» дуже великий, тут і мотоблоки, мінітрактори, повногабаритні трактора і устаткування, і техобслуговування для техніки. Така техніка має дуже багато функцій в домашньому господарстві і її можна обладнати під будь-який вид діяльності, як в комунальному, так і в сільському.

Особливості експлуатації поділяють райдери і садові мінітрактори:

  • Райдери - трактора низької потужності. Вони можуть виконувати таку функцію як стрижка газону, збір непотрібної рослинності на ділянці. Якщо придбати спеціальне навісне і причіпне обладнання для них, то можна навіть удобрювати землю.
  • Садові трактори має більше потужності і більший спектр функцій. В основному їх використовують для обробки городів, різних навантажувальних і розвантажувальних робіт, а так само прибирають сніг. Такі міні-трактори бувають на гусеничному ходу і на колісному.

Компанія «Міні Агро» пропонує купити подібну техніку в місті Полтава на будь-який смак і для будь-яких завдань за найвигіднішими умовами в країні!

text_st
button_out_of_stock