Купити мінітраткор в Горішніх Плавнях

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Горішні Плавні

Торговий представник в м. Полтава   +38 (067) 109 65 17

Купити мінітрактор в Горішніх Плавнях, Україна.

Втомилися від щоденної роботи з лопатами і граблями під палючим сонцем? Чи не хочете платити великі зарплати найманим робітником? Для Вас є рішення! Компанія «Міні Агро» пропонує купити мінітрактор за найвигіднішими цінами на ринку.

Мінітрактор стане незамінним помічником на Вашій ділянці, так як саме завдяки йому можна виконувати абсолютно всі процеси, які Ви раніше робили вручну. За допомогою спеціального навісного або причіпного обладнання можна виконувати абсолютно будь-які функції в господарстві. Наприклад, мінітрактор може орати землю, засаджувати насіння, удобрювати їх і навіть збирати урожай. Так само цей малюк може заготовляти сіно, прибирати сніг і навіть транспортувати вантажі до 1 тонни вагою, а так само ще багато чого.

Примітно те, що купити мінітрактор в місті Горішні Плавні може будь-хто, бо компанія «Міні Агро» пропонує найвигідніші умови кредитування та лізингу на території України. Тобто, навіть не маючи повної суми на покупку минитрактора, Ви можете з легкістю звернутися до співробітників «Міні Агро» і привезти новенький мінітрактор до себе на ділянку прямо сьогодні.


text_st
button_out_of_stock