Топ-5 навісного обладнання для роботи на городі
Робота на городі із застосуванням ручної праці або традиційних простих механізмів виснажлива та витратна за часом. Навісне обладнання для міні-тракторів робить догляд за городом простим та ефективним. Всі процеси – від обробітку ґрунту до збирання врожаю – можна механізувати, якщо грамотно підібрати навісне обладнання. Компанія Mini Agro має великий вибір навісного обладнання, повністю адаптованого до мінітракторів.
Що потрібно знати про навісне обладнання перед покупкою?
Перед покупкою навісного обладнання необхідно врахувати ключові моменти. Вони стосуються самих інструментів для роботи на городі, мінітракторі та необхідних операцій.
Перш за все, переконайтеся, що навісне обладнання сумісне з міні-трактором. Для активних знарядь слід врахувати, чи дає ВОМ необхідну кількість оборотів.
Визначте свої потреби в навісних знаряддях, які операції потрібно виконувати. Деякі інструменти спеціалізовані, призначені лише для конкретних завдань. Інші – багатофункціональні, можуть здійснювати різноманітні операції.
Шукайте навісне обладнання для городу, виготовлене з високоякісних матеріалів з великим запасом міцності. Особливу увагу звертайте на робочі частини, наприклад ножі, зуби.
У дорогих моделей, як правило, більший ресурс. Але не варто нехтувати бюджетними моделями, якщо у вас обмежені фінансові можливості. На городі, за помірних нетривалих навантажень, вони прослужать чимало часу.
Грунтофрези
Грунтофреза для городу – дуже ефективний інструмент, який розпушує ґрунт, збагачує його киснем, розбиває грудки. Жодна подібна за впливом на ґрунт знаряддя – плуг, борона, культиватор – не дає такого результату. Грунт перетворюється на однорідну масу, вирівнюється площа. Грунтофрези ідеально підходять для розпушування ущільненого ґрунту, закладення бур'янів та добрив, підготовки ґрунту до посіву. У ряді випадків можна обійтися без оранки плугом, використовуючи тільки ґрунтофрезу.
Плуги
Плуг відноситься до найстаріших і найефективніших інструментів для первинного обробітку ґрунту. Він розрізає землю, перевертаючи її пласти. Під ними ховаються залишки бур'янів, які надалі згнивають, перетворюючись на органічне добриво. Після подальшої обробки боронами або культиватором ґрунт готовий до посадки.
Купуючи плуг для городу, враховуйте його габарити та масу, чи достатньо потужності мінітрактору. Попит мають двокорпусні плуги.
Саджалки
Вона забезпечує рівномірне розміщення насіння на потрібній глибині, сприяє підвищенню врожайності. Вибирайте модель із сошниками, які відповідають культурі та типу ґрунту. .Сівалки з анкерними сошниками застосовують на добре оброблених ґрунтах. загортання дрібного насіння використовують сівалки з комбінованими сошниками.
Борони
Зубчасті борони застосовують для вторинної підготовки городу та боротьби з бур'янами. Вони вирівнюють ґрунт, розбивають грудки і створюють шар ґрунту, придатний для посадки. Також з їх допомогою знищують дрібні бур'яни, не застосовуючи хімікати.
Більш ефективні і набагато дорожчі дискові борони для міні-тракторів. Це активні навісні знаряддя, які приводяться в дію від ВОМ мінітракторів через кардан. Вони відмінно підходять для важких ґрунтів, покращуючи їхню структуру.
Картоплекопачки
Збирання картоплі значно спрощується і прискорюється із застосуванням спеціальних навісних знарядь. Існує 2 великі види картоплекопувачів: пасивні та активні. Пасивний картоплекопувач - це лапа, яка викопує бульби, укладаючи їх у ряд для ручного складання.
Активні картоплекопачі для трактора працюють від ВОМ. Вони бувають транспортерними та вібраційними. У порівнянні з пасивними картоплекопачами більш продуктивні. До деяких моделей можна приєднати візок для подачі в нього викопаної картоплі.
Поради щодо вибору навісного обладнання
При виборі навісного обладнання враховуйте інші важливі моменти, крім технічних характеристик. Враховуйте площу городу. Для невеликих ділянок краще купити пасивне навісне обладнання, наприклад, картоплекопалку-лапу або зубчасту борону. Вони недорогі, добре впораються з роботою на городі.
Звертайтеся за консультаціями до експертів компанії «Міні-Агро». Вони дадуть професійні поради щодо вибору навісного обладнання з урахуванням особливостей вашої ділянки та мінітрактора.