Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

ТОП-4 для дачі: додаткове навісне обладнання для міні-тракторів

Без навісного обладнання агрегат не можна експлуатувати на повну потужність. Мінітрактор без нього малоефективний не тільки на великих фермерських господарствах і агрокомплексах, але і на невеликих дачних ділянках. Маючи все необхідне навісне обладнання мінітрактор можна перетворити в універсальний інструмент, який виконує безліч завдань.

«Міні-Агро» знає що потрібно для ефективної роботи техніки - про покупку яких елементів для оснащення трактора потрібно подбати.

Плуг

Необхідний інструмент, який використовується для підготовки ґрунту до посадки. З його допомогою здійснюється обробка городу. У нашому каталозі представлені плуги українського і польського виробництва, 2-х і 3-х корпусні.

Борона

Використовується для якісної підготовки грунту перед посівом. З її допомогою подрібнюються великі коми грунту, розпушується земля. Різні моделі борін відрізняються кількістю фрез і шириною робочої області. У нашому каталозі представлені борони виробництва Польщі та КНР.

Косарка

Сінокосарки бувають різних видів. В «Міні-Агро» можна купити роторні, сегментні і садові косарки. Роторні підходять для рівних поверхонь, сегментні використовуються на місцевостях, де потрібно скошувати траву біля чагарників і дерев. Садові сінокосаркі підходять для скошування трави на місцевостях з рівною поверхнею. За допомогою всіх видів даного навісного обладнання можна підстригти газон і заготовити корми.

Відвал

За допомогою тракторного відвалу можна з легкістю впоратися з очищенням території від снігу. Це незамінний інструмент, який дозволить в зимовий час власникам приватних будинків і дач прибрати снігові замети. Компактна техніка, мінітрактор укомплектований відвалом, спростить ведення господарства.

Крім цього навісного обладнання в нашому каталозі представлені культиватори, обприскувачі, щітки, навантажувачі, вила, граблі, картоплесаджалки, картоплекопалки і багато іншого оснащення. Отримати професійну консультацію, підібрати підходящий варіант для певної моделі агрегату і дізнатися додаткову інформацію ви завжди можете, зателефонувавши нам. «Міні-Агро» - лідер на українському ринку з продажу мінітехніки. Ми знаємо що потрібно, як для сучасного дачника, так і для професійного аграрія.