Плуг 3-х корпусний 3 х 30 Польща

  • 23 120.00 грн

  • На складі
  • Модель: 00-00000367

Плуг трьохкорпусний польського виробництва для мінітрактора призначений для середньої та глибокої вспашки почви, вирівнювання грунту, подрібнення стерні, розробки пласта багаторічних трав, підготовки почви після збирання пропашних та зернових культур, закриття вологи, мульчування з гноєм та іншими добривами.


Плуг агрегується з мінітракторами, оснащеними трьох тчковою нвісною системою та призначений вспашки груту на високій швидкостіи руху мінітрактора, Регулювання глибини обробки здійснюється за допомогою навісного механізму мінітрактора.


Плуг данної модельної серії відмінно перегортає верхній шар зкмлі, що сприяє кращому обороту відрізаємого пласта, його подрібнення, а так само знижує тягове зусилля трактора.
Це дозволяє виконувати роботи у вологу погоду, в тому числі на землях з великою кількістю рослинних залишків, а також на ділянках з великою кількістю бур'янів.


Купити трьохкорпусний плуг можливо в будь якому торгівельному підприємстві Компанії "Міні-Агро". Контакти в закладці "Наші магазини".

Відеоогляд трьохкорпусного плуга (підписуйтесь на канал Міні-Агро)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Плуг 3-х корпусний 3 х 30 Польща

Рекомендовані товари

text_st
button_out_of_stock