Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Житомирській області

м. Житомир, пр-т Миру 45В    +38 (098) 832 83 33   +38 (050) 852 83 33

Купити мінітрактор в Житомирській області за вигідною ціною

Бажаєте придбати мінітрактор? Зробіть це за найвигіднішою ціною в Україні і найкращим умовам кредитування і лізингу - в компанії «Міні Агро». Купити мінітрактор в Житомирській області за вигідною ціною простіше, ніж здається. Перед покупкою, розглянемо один важливий момент.

Типи мінітракторів

  • Карданний мінітрактор. З усіх мінітракторів має найбільшу схожість зі своїм старшим братом - великим, повнорозмірним трактором. Такий міні-трактор ідеально підійде для ферм і сільських господарств з великими планами. На карданних мінітракторів використовується обладнання з потрійною зчіпкою. Це дозволяє використовувати велику кількість навісних і причіпних деталей. Такий вид тракторів відрізняється високою потужністю, ніж міні-трактори з ремінним приводом.
  • Ремінні міні-трактори. Вони маленькі (від 12 до 24 кінських сил), але дуже маневрені. За своїм робочим функціям вони практично не відрізняються і можуть виконувати майже всі ті ж види роботи: орати, культивувати і так далі.


Міні-трактори в Житомирській області

Житомир      Бердичів    Коростень   Новоград-Волинський    Малин   Коростишів   Овруч   Радомишль   Баранівка   Олевськ