Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Закарпатській області

м. Мукачево, вул. Берегівська Бічна 1А   +38 (050) 434 40 03  +38 (098) 534 40 03

Купити мінітрактор в Закарпатській області за вигідною ціною

Деякі виробники мінітракторів спростили завдання покупцям, класифікуючи міні-трактори з їх класом для різного типу завдань і різних за площею можливостей обробки. Всього виділяється три типи мінітракторів:

  • Побутовий. Такий тип минитрактора підійде для стрижки трави, прибирання бур'янів. Рекомендуемся територія для побутових тракторів - до 4000 квадратних метрів.
  • Напівпрофесійні. Такий тип мінітрактора дозволяє виконувати набагато більше завдань і такий мінітрактор витримає більше навісний техніки, такий як культиватори, сівалки і культиватори. За допомогою такої техніки можна обробляти ділянку близько 7000 квадратних метрів.
  • Професійні міні-трактори. Такі диво пристрої можуть замінити весь арсенал для ручної роботи. З його допомогою можна виконати будь-яку, будь то зрошення, прибирання снігу і так далі. Такі трактори можуть працювати довгі години поспіль і оного минитрактора вистачить для обробки декількох десятків гектарів

Компанія «Міні Агро» пропонує Вам купити мінітрактор в Закарпатській області за найвигіднішою ціною. Купити такий мінітрактор може кожен бажаючий, тому що ми пропонуємо найвигідніші умови кредитування та лізингу на території України.


Мінітрактори в Закарпатській області

Ужгород      Мукачево   Хуст   Виноградів   Берегове   Свалява   Рахів