Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Кіровоградській області

м. Кропивницький, вул. Волкова 17A    +38 (050) 037 07 87   +38 (096) 037 07 87

Купити мінітрактор в Кіровоградській області за вигідною ціною

Для того щоб підібрати правильний мінітрактор на свою ділянку варто відразу ж визначитися з завданнями, які ви довірите йому. Якщо у Вас невелика ділянка то, швидше за все техніка буде використовуватися тільки для обробки грунту, тоді вам ідеально підійде найменший мінітрактор в асортименті. Від габаритів машини залежить і його потужність. Якщо в ряд завдань, який ви ставите перед мінітракторів входить прибирання снігу, риття траншей або інших заглиблень в землі, то варто придбати мінітрактор з великим запасом потужності.

Міні-трактори на будь-який смак і для будь-яких завдань пропонує компанія «Міні Агро» за найвигіднішими цінами на ринку України. Сьогодні, мінітрактор собі може дозволити кожен бажаючий, тому що компанія «Міні Агро» пропонує найвигідніші умови кредитування та лізингу для того, щоб купити мінітрактор в Кіровоградській області.

При покупці мінітрактора важливо враховувати радіус розвороту. Існує одне золоте правило, на кожні 50 кг ваги має припадати 1 кінська сила. Якщо ваш мінітратор повинен обробляти грунт, то варто використовувати механічну коробку передач, а для стрижки газону і прибирання снігу краще використовувати коробку автомат.


Мінітрактори в Кіровоградській області

Кропивницький    Олександрія     Світловодськ   Знам'янка   Долинська   Новоукраїнка   Гайворон   Новомиргород   Мала Виска   Бобринець