Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Чернівецькій області

м. Чернівці, вул. Коломийська 1А   +38 (050) 372 17 95   +38 (068) 562 23 38

Купити мінітрактор в Чернівецькій області з доставкою

Компанія «Міні Агро» пропонує вам купити мінітрактор в Чернівецькій області за найвигіднішою на території України ціною. Кожен може втілити свою мрію і купити собі мінітрактор бо компанія «Міні Агро» пропонує вигідні умови кредитування та лізингу. Тепер міні-трактори доступні кожному!

Як вибрати міні-трактор?

Є основний перелік правил при виборі мінітрактора:

  • Бренд. Ціна, якість і виробники мінітрактора можуть бути різні. Звичайно ж мінітрактор з високою продуктивністю обійдеться вам дорожче. Найпопулярніші виробники завжди намагаються впроваджувати інноваційні технології в свою продукцію, намагаються використовувати якісні матеріали для збірки, а також пропонують якісне сервісне обслуговування. Варто розуміти, що всі ці фактори впливають на вартість техніки. І, як і в будь-якій сфері, найостанніші моделі коштуватимуть дорожче.
  • Матеріали. Найкраще, коли машина виконана з оцинкованого металу, коли використовується менше пластикових деталей. Оцинкований метал менше схильний до корозії.
  • Комфорт. Чим комфортніше ви себе почуваєте за кермом мінітрактора, тим ефективніше буде ваша робота. Варто сісти за кермо, оглянути всі ручки управління, чи зручно вони розташовані.
  • Звертайте увагу на власний стан. Ваш зріст, вага, вік, теж критерії для вибору мінітрактора. Наприклад, для підлітків краще не брати машину з рульовим керуванням. А для людей з невеликими запасами сили краще підійде мінітрактор з важелем управління.


Купити мінітрактор в Чернівецькій області в кредит або лізинг ви зможете в компанії "Міні Агро".


Мінітрактори в Чернівецькій області

Чернівці   Сторожинець   Новодністровськ