Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактори в Чернігівській області

м. Чернігів, вул. Промислова 15   +38 (098) 650 50 30   +38 (063) 650 50 30

Купити мінітрактор в Чернігівській області з доставкою

Якщо ви хочете купити мінітрактор в Чернігівській області за вигідними умовами кредитування або лізингу, то ви потрапили в правильне місце. Тепер покупка мінітрактора доступна кожному! Досвідом користування мінітракторів з нами поділилися покупці, які вже давно користується цією технікою.

Основні переваги мінітракторів

  • Найголовніше, це, мабуть, доступна ціна. Дійсно ціна мінітрактора в порівняння з повнорозмірною технікою цілком приємна. Ціна минитрактора може бути 100 тисяч гривень і вище, в той час, коли повнорозмірний трактор коштує близько 600-700 тисяч. При тому, що мінітрактор не у багатьох критеріях поступається своєму старшому братові, а часом навіть має ряд переваг перед ним.
  • Зручність у використанні - величезний спектр вибору навісного та причіпного обладнання для міні-тракторів, висока маневреність, простота в управлінні - це те, що робить міні-трактори особливими.
  • Ремонтувати мінітрактора значно дешевше, адже маленька деталь буде коштувати дешевше, ніж велика. Та й з пошуком запчастин немає ніяких проблем. Особливо як показує практика в сільських господарствах, місцеві інженери примудряються модернізувати моделі з використанням запчастин іншого виробництва.


Звертайтеся в компанію "Міні-Агро", пройдіть тест-драйв, отримаєте всі необхідні документи для реєстрації мінітрактора. 


Міні-трактори в Чернігівській області

Чернігів    Ніжин    Прилуки   Бахмач   Носовка   Новгород-Сіверський   Корюківка   Городня   Мена   Сновськ   Ічня   Бобровиця   Борзна