Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Мінітрактор Orion: тепер і в Україні

Мінітрактор Оріон – це надійні та багатофункціональні агрегати китайського бренду. Вони багатофункціональні, тобто підходять для фермерських, транспортних, будівельних, збиральних, роботи комунальних служб. Тепер ви можете придбати їх в Україні в офіційного представника компанії «МініАгро».

Міні-трактор: який вибрати?

У лінійці виробника представлено багато моделей. Який купити мінітрактор, дешевий та надійний? Буквально будь-який, тільки підберіть робочі параметри у суворій відповідності до своїх завдань. Серед них головні – це:

  • потужність двигуна. Від цього залежить, з яким обсягом та складністю завдань зможе справлятися із завданнями, потужні моделі можуть одночасно забезпечити двох або трьох навісних пристроїв. У цього бренду двигун може бути на 24 або 40 к.с.;
  • наявність кабіни. З нею набагато зручніше, проте наявність кабіни значно підвищує вартість техніки;
  • тип колісної бази. Потрібно звертати на розміри задніх та передніх шин, характеристики гідропідсилювача керма, параметри тягового зусилля.

Якщо говорити про найпопулярнішу модель, це однозначно Оріон РД 244. Його можна використовувати для обробки ґрунту, догляду за сільгоспкультурами (обприскування, видалення бур'янів, підгортання), збирання врожаю. Корисним він буде на будівельному майданчику і при прибиранні опалого листя або снігу. Використовується трициліндровий дизельний двигун потужністю 24 л.с. Відмінна колісна база та вдосконалена гідравлічна система дозволяє їздити бездоріжжям. Кабіни у цій моделі немає.

Продаж мінітракторів на найкращих умовах

У нас ви можете замовити трактор Оріон на кращих умовах. Як офіційний дистриб'ютор бренду в Україні, ми гарантуємо найкращі ціни та оригінальність техніки. Надаємо оригінальні гарантії якості. Організуємо швидку доставку по Україні.