Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити трактор б/в в Україні: переваги та підводні камені

Сучасні агрегати, мототрактори та пристрої – найкращі помічники фермера. Трактор б/в купити – оптимальне рішення за обмеженого бюджету. Він чудово справлятиметься з усіма поставленими завданнями, підвищить продуктивність праці та дозволить підняти рентабельність вашого фермерського господарства. Ви отримуватимете більше прибутку, який зможете витратити в тому числі на новий мінітрактор. Але важливо правильно підібрати спецтехніку. Розберемося, на що слід звертати увагу.

Який трактор купити?

Хороша новина в тому, що вибір на українському ринку є величезним. Почнемо з того, як вибрати трактор. Критерії ті ж, що і при підборі моделі, що тільки що зійшла з заводського контейнера:

  • потужність, в л.с.;
  • особливості колісної бази;
  • наявність кабіни;
  • характеристики основних систем – гідравлічної, ходової тощо;
  • витрати палива;
  • комплектація та можливість встановлення додаткових аксесуарів, сумісність з популярними навісами;
  • максимальна вантажопідйомність.

Звичайно, ключове значення має технічний стан. Тут візуального огляду та навіть швидкої діагностики фахівцем із ремонту недостатньо. Тому необхідно вибирати перевіреного та надійного продавця, який буде чесним у інформації про реальний техстан агротехніки.

Як знайти трактор?

Придбати не нові, але у відмінному технічному стані мінітрактори та іншу сільгосптехніку в асортименті ви можете у компанії MiniAgro. З асортиментом ви можете ознайомитись прямо зараз – але враховуйте, що лінійка постійно змінюється, оскільки популярні марки відразу "відлітають". Якщо ви бажаєте замовити конкретну модель, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, та залиште заявку.