Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітраткор в Ізмаїлі

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Ізмаїл

Торговий представник в м. Одеса   +38 (067) 109 64 08

Купити мінтрактор в місті Ізмаїл, Україна

Набридла ручна праця? Важко працювати ручними інструментами? Дорого платити зарплату найманим робітником? Не біда! Рішення цієї проблеми пропонує компанія «Міні Агро», яка пропонує Вам купити спосіб рішення абсолютно будь-яких завдань на фермерському і сільському господарстві - міні трактор.

Ця диво техніка відрізняється тим, що вона багатофункціональна і може замінити десятки робітників, а що найголовніше фахівців, адже при допомоги навісного та причіпного обладнання мінітрактор може виконувати до 50 видів завдань, починаючи від оранки поля, до посіву, добрив, транспортування вантажів до 1 тонни, прибирання снігу і так далі.

Ви думаєте, що це дуже дорого? Ні! Привезти мінітрактор на свій ділянка може абсолютно будь-який бажаючий, тому що компанія «Міні Агро »пропонує найвигідніші ціни на ринку України, а так само, що найголовніше найвигідніші умови кредитування та лізингу. Це означає, що кожен, хто вирішив купити мінітрактор в Ізмаїлі, може зробити це, навіть не маючи великої суми грошей, варто просто вибрати модель в асортименті компанії і звернутися до співробітників для покупки минитрактора в кредит або лізинг.