Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Умані

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Умань

Торговий представник у м. Черкаси   +38 (067) 109 66 40

Купити мінітрактор в Умані, Україна

Ви до сих пір наймаєте робітників, щоб вони допомагали Вам по роботі на поле? До сих пір використовуєте ручні матеріали для оранки поля, обробки, збору врожаю та добрива? Компанія «Міні Агро» пропонує Вам купити мінітрактор для обробки земельних ділянок по самим вигідними цінами на території України, а так само пропонує вигідні умови кредитування, що дозволяє купити мінітрактор абсолютно кожному бажаючому без винятку. Перш, ніж купувати мінітрактор, давайте розглянемо їх види.

Різновиди мінітрактора

Характеристики даного виду техніки повністю залежать від її класу, а так ж особливостей конструкції.

  • Легкий мінітрактор. Потужність таких моделей до 5 кВт, а площа ділянки, який він може обробляти - до 4 квадратних кілометрів. Навіть такий мінітрактор дозволяє використання навісного обладнання, такого як граблі, борони, навісні валики і так далі.
  • Середній мінітрактор. Потужність міні-тракторів середнього класу досягає 15 кВт, а площа оброблюваної ділянки до 8 квадратних кілометрів. Така, більш вдосконалена модель дозволяє використовувати більше обладнання: наприклад, культиватори та сівалки.
  • Важкий мінітрактор. Це найкращий вид міні-тракторів, так як їх потужність досягає 40 кВт, а площа оброблюваної ділянки може бути 20 квадратних кілометрів.

Купити мінітрактор в Умані за вигідними цінами і умовами допоможе компанія «Міні Агро».