Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Роздільній

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Роздільна

Торговий представник в м. Одеса   +38 (067) 109 64 08

Купити мінітрактор в Роздільній з доставкою

Мінітрактор є не тільки прекрасною довгостроковою інвестицією, але і повинен виправдовувати короткострокові пріоритети, такі як:

  • Наскільки велика ділянка землі він може обробити?
  • Який вид роботи він може виконувати зараз?
  • Скільки часу піде на обробку тієї чи іншої ділянки землі?

Найголовнішим показником потужності є кінська сила. чим більше потужність минитрактора, тим більше він зможе тягнути і перевозити, а використовуючи спеціалізоване навісне і причіпне обладнання з трохи більшу потужність мінітрактор здатний переміщати більш важкий вантаж. Розрахувати точну потужність двигуна і в цілому минитрактора на певний розмір території та різні види робіт можна, однак варто просто розуміти, що якщо у Вас невеликий сад або присадибна ділянка, то і великий і суперпотужний мінітрактор Ви не знадобиться.

А підібрати максимально ефективний і економічний мінітрактор допоможе офіційний дилер сільськогосподарської техніки «Міні Агро», який пропонує купити мінітрактор і необхідне обладнання для нього в місті Роздільна за найвигіднішими цінами на ринку, з пропозицією кредитування і лізингу, а так само з можливістю доставки Вашого новенького минитрактора на Ваш ділянку.