Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Кілії

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Кілія

Торговий представник в м. Одеса   +38 (067) 109 64 08

Купити мінітрактор в місті Кілія за вигідною ціною

Сьогодні існує великий асортимент тракторів, кожен з яких підходить для певної роботи. Якщо вам потрібно мати справу з величезним садом або з великою площею поля або пасовища, Компактний або компактний трактор підійде для важких робіт з благоустрою та робіт, таких як копка, транспортування або обробка грунту.

Мінітрактор є зменшеною версією повногабаритного трактора. він володіє потужністю і гнучкістю для виконання найрізноманітніших робіт по садівництву, в поле або на фермі, включаючи скошування, переміщення мульчі і оранку садів. Мінітрактор - це менший за розміром варіант енергетичного трактора і відмінно використовується для ландшафтних робіт. Компактний трактор мають потужність в кінських силах від 15 до 55 к.с.

Офіційний дилер мінітракторів «Міні Агро» пропонує купити мінітрактор в Кілії за вигідними цінами, з доставкою. Так само для комфортної покупки всім бажаючим пропонується можливість покупки минитрактора в кредит або лізинг. Завдяки покупці новенького минитрактора Ви зможете не тільки почати добре заробляти, а й пристойно економити.