Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Купити мінітрактор в Арцизі

Найближчий магазин "Міні Агро" до міста Арциз

Торговий представник в м. Одеса   +38 (067) 109 64 08

Купити мінітрактор в місті Арциз в лізинг з доставкою

Сучасний мінітрактор може оснащуватися великою кількістю навісного та причіпного обладнання, наприклад відвал для снігу або роторний прибиральник допоможуть очистити ділянку від снігу або сміття. навіть таке обладнання можна регулювати завдяки положенню відвалу, причому регулювання відбувається прямо з крісла водія. А пружини, встановлені на обладнанні, допоможуть обійти будь-які перешкоди.

Дуже частим обладнанням є аератор - сівалка. це обладнання необхідно для удобрення грунту, розподілу насіння по території. Обприскувач так само є частим пристосуванням серед фермерів і використовується для расприсківая хімікатів на відстані до 10 метрів, так само є кілька режимів, наприклад «туман».

Допомогти з вибором максимально ефективного та економічного мінітрактора допоможе офіційний дилер сільськогосподарської техніки «Міні Агро», який пропонує купити мінітрактор і необхідне обладнання для нього в Арцизі за найвигіднішими цінами на ринку, з пропозицією кредитування і лізингу, а так само з можливістю доставки Вашого новенького міні-трактора на Вашу ділянку.