Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Кращий мінітрактор для фермерів: критерії вибору

Який він – найкращий мінітрактор для фермерів? На які критерії звертати увагу при покупці обладнання? Експерти розповіли про правила вибору найкращої техніки та представили ТОП-5 мінітракторів для сільгоспробіт.

Який міні-трактор краще купити?

На ринку представлені дуже надійні та потужні моделі у широкому асортименті. Щоб визначитись із вибором, вам допоможе рейтинг міні тракторів для домашнього господарства. До нього ввійшли:

  • Shifeng SF 240. Доступний за ціною (найдешевший у лінійці свого бренду, який і так належить до найдемократичніших), але при цьому довговічний. Універсальна модель для сільськогосподарських, збиральних та транспортних робіт.
  • Shifeng SF-244 B. Ще одна модель від цього виробника, з відмінною рисою – переднім радіатором. Ідеально підходить для обробки ґрунту та збирання врожаю.
  • Xingtai ХТ 244 NEW. Середній за вартістю мінітрактор потужністю 24 кінські сили. Відрізняється мобільністю, чудово заводиться навіть у морози, з невеликими витратами палива.
  • Orion RF 404 REVERS. Трактори Оріон мають вантажопідйомність до 400 кг. Техніка відповідає стандарту EURO III, тобто її надійність, безпека відповідають протоколам, а вихлопи в атмосферу мінімальні.
  • Lovol ТВ 454 Plus із кабіною. Дуже потужний, його двигун у 45 кінських сил дозволяє справлятися з найскладнішими завданнями та використовувати відразу кілька типів навісного обладнання. Наявність кабіни забезпечує комфортну роботу оператора.

Кожна з цих моделей надійна та функціональна. Вони відносяться до різних цінових сегментів, тому ви точно підберете модель у своєму ціновому сегменті.

Де купити міні-трактор?

Якщо вас цікавить продаж мінітракторів, не витрачайте час на пошуки і одразу звертайтесь до фірмового магазину MiniAgro. Ми надаємо гарантії якості, низькі ціни, пропонуємо широкий вибір навісного обладнання, організуємо швидку доставку.