ТОП-3 найпопулярніших картоплекопачів для мінітракторів від «Міні-Агро»


14.09.2020

Сезон копання картоплі скоро почнеться, які врожаї будуть ще не відомо, але одне точно можна сказати, що без картоплекопачів для міні трактора не обійтися. Використання даного навісного обладнання скорочує час і трудовитрати по збору картоплі та інших овочів (буряк, часник і т.п.). Після викопування овочі потрібно тільки зібрати.

Переваги використання картоплекопачів:

  • урожай збирається легко і швидко;
  • овочі максимально очищаються від землі.

В асортименті нашої компанії багато різних видів навісного обладнання, серед якого особливе місце відводиться картоплекопач. Особливою популярністю серед наших клієнтів користується обладнання польської компанії Bomet. З їх допомогою викопується картопля якісно і без пошкоджень.

Bomet картоплекопач для справжніх професіоналів

Першу позицію в рейтингу популярності даного типу навісного обладнання зайняла картоплекопач бічна однорядная вібраційного типу (код товару на сайті 00-00002367).

Вона підходить для збирання картоплі та інших коренеплодів, включаючи часник і буряк, на невеликих ділянках. Наявність розсіювачів, що рухаються в протилежні сторони, дозволяє очистити плоди від землі. Виріб має просту конструкцію і не вимагає додаткового обслуговування.

На другому місці за популярністю однорядная транспортерная картоплекопач Bomet (модель 00-00000297).

Вона дозволяє виконувати роботи при будь-якій погоді, навіть при поганих погодних умовах. Все завдяки оригінальним конструктивним рішенням, надійній роботі і зручність в обслуговуванні. Устаткування має оптимальну геометрію підкопувати елементів, комбіноване струшівающее полотно основного елеватора.

Картоплекопач для міні трактора українського виробника «Корунд»

Третє місце займає картоплекопач КТН-1-60 (модель 00-00000314). Своєю надійністю, функціональністю і зносостійкість вона практично нічим не відрізняється від польських варіантів. Виріб виконаний з якісного матеріалу, характеризується простотою експлуатації і можливістю витримати будь-які механічні перешкоди.

Телефонуйте нам і наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір - підберуть відповідну картоплекопалку для міні трактора з урахуванням всіх технічних характеристик.

text_st
button_out_of_stock