Зламався мінітрактор: технічне обслуговування, причини поломок, де купити запчастини


27.04.2021

Як виходити із ситуацій, коли техніка через неправильну експлуатацію, зберігання і внаслідок природного зносу виходить з ладу. Причин поломок може бути багато. Їх можна швидко усунути, запобігши при цьому значних наслідків.

Чому мінітрактор ламається?

Причин поломок мінітехніки дуже багато, але найпоширеніші, коли через те, що в шинах падає тиск, може порватися ремінь вентилятора. Це мінімальна несправність, що може виникнути. Можуть з'явитися і більш серйозні поломки, такі як перебої в роботі коробки передач або двигуна, які може помітити тільки досвідчений водій.

Ознаки, які свідчать про поломку:

  • двигун глохне, перегрівається і не забезпечує оптимальні тягові умови;
  • наявність вібрації і характерного стуку під час роботи;
  • перебої в роботі зчеплення;
  • наявність чорного або густого білого диму з вихлопної труби;
  • порушення роботи гідравліки і ходової.

Вирішити багато незначних поломок, маючи інструменти і трохи знань, можна самостійно. Для цього на «Міні-Агро» є всі необхідні запчастини. У каталозі представлена ​​оригінальна продукція, що відрізняється відмінною якістю. За допомогою зручного фільтра можна підібрати запчастини за багатьма критеріями

Причин поломок може бути багато. Незважаючи на хорошу якість мінітракторів, які ви можете купити у нас або в одному з наших представництв, все ж виникають проблеми в процесі експлуатації. Це техніка, яка виконує роботи і те що вона ламається - це нормально.

Але крім природного зносу деталей, поломки можуть виникати через:

  • неправильну експлуатацію;
  • надмірні навантаження;
  • роботи на знос;
  • ігнорування систематичного обслуговування, заміни витратних матеріалів тощо.

Як мінімізувати поломки мінітракторів?

У клієнтів «Міні-Агро» є унікальна можливість замовити пакет технічного обслуговування для свого мінітрактора. У послугу входить заміна фільтрів і масел. Ціна буде залежати від моделі та технічних особливостей агрегату.

Проведення профілактичних робіт, правильна експлуатація та догляд за мінітрактором дозволить значно продовжити термін його експлуатації і уникнути серйозних поломок. Перед покупкою наші менеджери завжди консультують клієнта, розповідають про особливості роботи техніки, вимоги по догляду.

З «Міні-Агро» ваша техніка буде працювати ефективно і довго.

text_st
button_out_of_stock