Як побудувати бізнес, використовуючи мінітрактор


22.01.2020

Розвиток сільського господарства в Україні та кожним днем ​​прогресує і прогресує. Багато хто має власні ділянки землі, де вирощують різні плоди і часто, відразу ж після збору продають його на оптову базу або ринок. Як правило, люди, які мають невелике господарство використовують різну техніку для повного спектру робіт по посадці, удобрення та збирання врожаю. Для цих цілей використовуються мотокультиватори, мототрактора, мотоблоки, міні-трактори та інше.

Заробляти гроші за допомогою минитрактора можна не тільки обробляючи свої поля. Справа в тому, що головною перевагою минитрактора є те, що це багатофункціональна техніка. її багатофункціональність обумовлюється можливістю використання спеціального навісного обладнання, такого як: плуги, причепи, борони, культиватори, обприскувачі, навантажувачі, дроворуби, косарки і так далі. Господар такого минитрактора може запросто обробляти ділянки сусідів, замовникам, косити траву, а після заготовлювати сіно на зиму. Взимку, маючи лопату-відвал або щітки можна здійснювати комунальні роботи. В Якщо є причіп можна заготовлювати дрова, перевозити вантажі.

Устаткування, яке допоможе почати бізнес з міні-тракторів:

  • Почвофреза - обладнання, яке необхідно для підготовки ґрунту і посадки культур. Це необхідно робити абсолютно кожному фермеру.
  • Плуг. У разі якщо ділянка використовується регулярно, то в плузі може і не при необхідності, але якщо Ви зіткнулися з цілиною або ділянку пару років перебував без діла, то без плуга не обійтися.
  • Причіп. Транспортування дров, врожаю або інших вантажів.
  • Косарка і граблі. Необхідні при наявності худоби і заготівлі корму на зиму.
  • Картоплесаджалка і картоплекопач - необхідне обладнання для вирощування картоплі та інших коренеплодів.

Для ділянок середніх розмірів цілком підійде мінітрактор з потужністю від 24 кінських сил. Ця потужність і є найпопулярнішою у фермерів. У разі якщо мінітрактор має повний привід, то це буде тільки плюсом. Те ж і відноситься до блокування диференціала і кабіні.

text_st
button_out_of_stock