Як підвищити потужність мінітрактора?


07.02.2020

Немає кращого часу, ніж весна, щоб почати думати про способи максимізації потужності і продуктивності тракторів вашої ферми і економії палива. Перш ніж ви потрапите на поля, ось кілька способів отримати максимум від вашого минитрактора.

  • Зробіть обслуговування пріоритетом. ретельне технічне обслуговування може підвищити продуктивність і ефективність використання палива. Видаліть пил і сміття з екранів радіатора. з часом пил може зменшити потік повітря, необхідний для охолодження радіатора, що призводить до надмірного нагрівання, яке може пошкодити двигун і знизити продуктивність. регулярно замінюйте брудний повітряний і паливний фільтри.
  • Обмежити час простою. Обмежте непотрібні холості оберти для економії палива. Для правильної циркуляції охолоджуючого масла може бути достатньо трьох-п'яти хвилин простою.
  • Найчастіше перевіряйте тиск в шинах. Тиск, розміри шин, вантажопідйомність і кількість шин - все це впливає на продуктивність трактора. Для забезпечення правильного регулювання шин регулярно проводите огляд. Ознаки нерівномірного або передчасного зносу часто пов'язані з неправильно накачаними шинами. Перекаченние шина може зробити боковину більш схильною до розтріскування.
  • Коригування баластування. Баластування трактора впливає на ефективність і енергоспоживання роботи трактора. баластування визначає величину проковзування в будь-яких заданих польових умовах, впливаючи на витрату палива, час польової експлуатації та знос шин.

Використовуйте якісні витратні матеріали. Якісні масла, мастильні матеріали і паливо можуть допомогти підвищити продуктивність і ефективність використання палива, продовжуючи при цьому термін служби двигуна.

text_st
button_out_of_stock