Що необхідно враховувати при виборі мінітрактора?


03.02.2020

Давно бажаєте придбати мінітрактор, але не наважуєтеся, тому що є новачком в питанні сільськогосподарської техніки? Не проблема, ми допоможемо вам!

Для початку, необхідно чітко розуміти те, які завдання Ви збираєтеся ставити перед технікою. Виходячи з цього, можна розуміти те, які характеристики необхідні для задоволення потреб.

Наприклад, якщо мінітрактор необхідний для стрижки газону перед дачним будиночком, то в такому випадку буде досить невеликий техніки, з мінімальною потужністю, наприклад, 12 кінських сил.

Якщо ж ви є власником великої земельної ділянки та збираєтеся використовувати навісне обладнання для його обробки, то в такому випадку необхідно використовувати більш потужну техніку потужністю 24 кінські сили. Також для використання навісного обладнання необхідно триточкова зчіпка, а комфортну роботу забезпечить вал відбору потужності. Для постійної роботи і ефективної обробки полів потрібно мінітрактор з пристойною потужністю - 40 кінських сил. такий агрегат дозволяє використовувати практично будь-який навісне обладнання, що значно скоротить тимчасові витрати.

Крім потужностей двигуна минитрактора необхідно не забувати про:

  • Повний привід і блокування диференціалів - збільшить прохідність.
  • Регулювання ширини колії - дозволить комфортно пересуватися між грядок.
  • Коробку передач з реверсом, виворіт коліс

  • text_st
    button_out_of_stock