Підготовка мінітрактора до зими - основні правила


17.11.2020

Не секрет, що зараз мінітрактор - один з найбільш популярних пристроїв, що використовуэться в різних галузях. Ця компактна техніка дозволяє:

  • виконувати різні сільгоспроботи - сіяти, обробляти і збирати урожай;
  • транспортувати вантажі;
  • вирішувати завдання комунальних служб тощо.

Для максимальної ефективності мінітрактор необхідно укомплектувати навісним обладнанням. Воно спільно з потужностями самої техніки безпосередньо дозволяє виконувати ряд перерахованих вище завдань. Без додаткового обладнання мінітрактор має обмежений функціонал.

Сезон сільгоспробіт вже практично закінчений і техніка, що використовувалася для такого виду робіт повинна бути підготовлена ​​до зими. Мінітрактор, який не буде використовуватися в цей період, варто захистити від вологи, розмістивши його в гаражі або накривши водонепроникним брезентом. У тому випадку, коли для техніки зима - це час інтенсивних робіт, то вам слід приділити особливу увагу, щоб налаштувати її роботи в холодну пору року.

Як підготувати мінітрактор до морозів?

Фахівці "Міні-Агро" рекомендують провести ряд робіт перед настанням зими, щоб забезпечити максимальну продуктивність техніки і вберегти її від поломок:

1.Очистіть техніку від бруду.

Це правило важливо, адже залишки грунту на кузові та інших деталях при настанні холодів можуть надійно закріпиться на техніці. У свою чергу такий бруд може стати причиною появи корозії і привести до порушення роботи окремих елементів.

2.Обробка деталів мінітрактора

Для захисту від морозу, вологи та інших негативних факторів металеві деталі необхідно обробити за допомогою спеціального масла. Дані маніпуляції також рекомендується проводити з навісним обладнанням.

Важливо знати! Перед обробкою деталей маслом їх слід очистити і провести діагностику на наявність поломок або пошкоджень.

3.Виконати всі необхідні ремонтні роботи

Осінній період - найкращий час для проведення сервісного обслуговування техніки. Для користувачів мінітехніки в цей час мінімальна необхідність експлуатувати обладнання. Перевіривши мінітрактор на наявність різних поломок, відремонтувавши їх, ви зробите все необхідне для підготовки техніки до наступного робочого сезону.

4.Підготуйте мінітрактор до "перезимівлі"

Щоб техніка без проблем перенесла морози необхідно також виконати кілька завдань:

  • наповнити редуктор новим маслом або відфільтрувати старе і залити назад;
  • для виключення корозії на стінках бака потрібно злити паливо і просушити його або ж повністю наповнити бак;
  • зняти акумулятор і поставити в тепле приміщення, періодично перевіряючи і підтримуючи на максимальному рівні заряд;
  • просушити систему охолодження, очистивши попередньо її від води.

Якщо виникають додаткові питання з приводу купленої у нас мінітехніки, звертайтеся до фахівців "Міні-Агро" вони нададуть Вам вичерпну інформацію.

text_st
button_out_of_stock