Міні-трактор для прибирання снігу: Огляд кращих моделей від «Міні-Агро»


20.01.2021

Щоб зима не застала зненацька і ваша компанія була повністю «озброєна» для боротьби з опадами, пропонуємо звернути увагу на міні-техніку для прибирання снігу. Наші фахівці вирішили розповісти вам про найпопулярніші моделі міні-тракторів, що в поєднанні з навісним обладнанням стануть кращими помічниками у вирішенні комунальних завдань. Купівля такої техніки має ряд переваг, адже її можна буде експлуатувати не тільки взимку для прибирання снігу, але і в теплу пору року для вивезення сміття, орання землі і виконання величезної кількості робіт.

Міні-трактор BRANSON 5025C

Почнемо з самого потужного міні-трактора, який оснащений чотирициліндровим дизельним двигуном з потужністю 24 к.с. Він ідеально підходить для використання в зимовий час, так як його кабіна опалюється і є кондиціонер. У зимовий час дизельний двигун запускається дуже легко, адже є система підігріву перед запуском.

Фахівці характеризують паливну систему міні-трактора, як просту і надійну. Крім комунального бульдозерного відвалу BRANSON 5025C можна комплектувати і інших навісним сільгосп обладнанням. Ця мінітехніка маневрена завдяки повному приводу і блокуванню заднього дефірінціалу.

DONGFENG 504 G3 з кабіною

Ще одна популярна модель міні-трактора, що відмінно підходить для очищення територій від снігу. Як і попередній варіант DONGFENG 504 G3 володіє всім необхідним для швидкого запуску дизельного чотирициліндрового двигуна в мороз. Заправляти міні-трактор можна дизельним паливом з заправних станцій завдяки надійності і простоті паливної системи.

Міні-трактор DONGFENG 504 G3 можна придбати також для виконання різного роду комунальних і сільгосп робіт. Техніка маневрена і легко управляється. Кабіна з опаленням - головна перевага серед інших міні-тракторів представлених в нашому каталозі.

Міні-трактор з кабіною Solis 26

Менш потужна техніка в порівнянні з двома попередніми варіантами з трициліндровим двигуном в 24 к.с. Передпусковий підігрів дозволить без проблем завести техніку навіть в мороз. Кабіна захистить водія від негоди, а функція опалення - додаткова перевага.

Трактор можна комплектувати різним навісним обладнанням. Він легко впорається з такими завданнями, як: прибирання снігу, навантаження, обробка землі, збирання врожаю тощо Solis 26 - бюджетний варіант трактора з кабіною, зарекомендував себе досить добре.

Якщо у вас виникли додаткові питання, телефонуйте і наші співробітники нададуть вам вичерпну інформацію. Компанія «Міні-Агро» стане для вас найкращим партнером на довгі роки. Ми не тільки підберемо для вас найкращий варіант міні-трактори для прибирання снігу, а й надамо професійну підтримку.

text_st
button_out_of_stock