Косарка для міні-тракторів: сегментна, роторна або садова


24.03.2021

З наближенням сезону актуальним питанням стає косіння трави з метою догляду за ділянкою, заготівлі кормів і т.п. Тому ми вирішили розповісти про вибір кращої сінокосарки. Це додаткове навісне обладнання дозволить ефективно і швидко впоратись зі скошуванням трави і бур'янів механічним способом.

За допомогою міні-трактора від «Міні-Агро», укомплектованого сінокосаркою і граблями, можна швидко скосити і прибрати траву. Агрегат дозволяє успішно заготовлювати корми для невеликих ферм і агрокомплексов. Вибираючи сінокосарку, варто врахувати кілька факторів:

  • потужність;
  • спосіб скосу і укладання трави;
  • ширина захвату;

Менеджери «Міні-Агро» підберуть до вашого мінітрактора сінокосарку, що підходить по всіх параметрах.

Великий асортимент сінокосарок шукайте на «Міні-Агро»

У нашому каталозі представлені різні моделі даного навісного обладнання. Залежно від особливостей конструкції вони діляться на види:

  • сегментні - їх робота заснована на принципі ножиць. В основі конструкції знаходиться несуча балка з ріжучими ножами. Робота здійснюється від двигуна і передається через карданну передачу. При попаданні трави між ножицями вона зрізається зворотно-поступальними рухами. Такий агрегат використовується в сільському господарстві і комунальними службами. Може скошувати грубу траву. Сінокосарку сегментного типу потрібно регулювати при зміні типу поверхні;
  • роторна - більш функціональна і швидка, проста в обслуговуванні. Роторна сінокосарка підходить для роботи з мінливим ландшафтом. В основі агрегату робочі платформи з ножами, які починають рухатися після початку роботи двигуна мінітрактора. Вони розкручуються, висуваються і зрізають траву. Цей тип більш універсальний. У нас ви можете купити сінокосарки WIRAX.

У каталозі «Міні-Агро» представлені також садові косарку бренду LISICKI (Польща), які незамінні при догляді за територією. Їх ширина варіюється від 1,4 до 2,0 м, від розміру залежить ціна.

Вибравши тип сінокосарки, варто приділити увагу її відповідності мінітрактору. Чим більше потужність техніки, тим більше за розміром можна вибирати навісне обладнання. Тут на сайті, в кожній картці товару вказані характеристики і параметри обладнання.

Якщо виникають питання щодо вибору сінокосарки, мінітрактора або іншого навісного обладнання, телефонуйте і ми відповімо на них.

text_st
button_out_of_stock