Картоплесаджалки від «Міні-Агро»: особливості та огляд популярних моделей


24.03.2021

Посадка картоплі за допомогою мінітрактора здійснюється з використанням навісного обладнання — картоплесаджалки. Її кріплять до мінітехніки за допомогою одно- або трьохточкового кріплення. Залежно від особливостей будови і принципу роботи агрегати для посадки картоплі ділиться на види

  • однорядні;
  • дворядні.

Додатково картоплесаджалки можуть бути укомплектовані ємністю для добрив і підходять для пророщених бульб. Конструкція пристрою стандартна, складається з таких частин: плуг-пропашник, дисковий підгортач і сівалка. Принцип роботи агрегату складається з декількох етапів:

  • формування борозни;
  • внесення добрив;
  • посіву картоплі в борозни (попередньо задається крок);
  • підгортання.

За допомогою картоплесаджалок від «Міні-Агро» ви швидко висадите картоплю на потрібну глибину. Механічна посадка полегшує подальшу міжрядну обробку і збирання врожаю.

Популярні моделі картоплесаджалок на «Міні-Агро»

Наша компанія пропонує клієнтам різну мінітехніку та навісне обладнання до неї, в тому числі і картоплесаджалки. Ми підібрали найкращі моделі, з пропонованих виробниками. Вони найкраще поєднуються з популярними моделями мінітракторів.

Картоплесаджалка Bomet S239

Однорядна саджалкау картоплі польського бренду Bomet. Вона дозволяє завантажити до 90 кг картоплі за раз. Підходить для картоплі середньої величини - до 6 см в діаметрі. У користувача є можливість вибрати крок висадки бульб (29, 32 або 35 см). Оптимальна робота забезпечується при швидкості руху до 6 км на годину.

Саджалка для картоплі Bomet

Дворядний агрегат польського виробника. Виконує механізовано всі процеси, необхідні для посадки картоплі. Дозволяє регулювати крок висадки. Підходить для комплектації тракторів потужністю більше 22 к.с.

Картоплесаджалка КСН-2

Пристрій українського виробництва, дворядна картофелесажалка, що є аналогом моделі польського виробника Bomet. Характеризується доступною ціною і потужністю, механізованим процесом посадки. Укомплектована сидінням. З її допомогою можна регулювати глибину і крок висадки. Підходить для мінітракторів потужністю - від 12 до 24 к.с.

У нашому каталозі є й інші моделі картоплесаджалок. Знайомтеся з доступними варіантами, вибирайте і оформляйте замовлення. Якщо виникли питання, телефонуйте і ми відповімо на них, допоможемо підібрати потрібне навісне обладнання.

text_st
button_out_of_stock