5 відмінностей міні-трактора від мототрактора


20.01.2021

Заміна людської праці технікою зараз актуальна як ніколи. Не завжди у компаній і приватних осіб є фінансова можливість кардинально змінити процес роботи і покласти всі завдання на міні-техніку. У таких випадках вам допоможе наша компанія. «Міні-Агро» пропонує клієнтам максимально вигідні умови співпраці. Телефонуйте і ми розповімо про все докладно. А зараз давайте поговоримо про різні види міні-техніки, що дозволяє виконувати роботи ефективніше і швидше.

Часто клієнти задають питання про відміну зовні схожих між собою міні і мотто-тракторів. Дана техніка схожа між собою рядом функцій, з її допомогою можна:

  • виконувати посадку рослин,
  • обробляти грунт,
  • боронувати.

В каталозі «Міні-Агро» представлена ​​величезна кількість міні і мото-тракторів з описом функціональності і додаткових технічних характеристик.

Що таке міні-трактор?

Якщо говорити просто, то міні-трактор - це «молодший брат» великого трактора. Він більш маневрений на обмеженому просторі. Тому для міських умов ідеально підійде міні-трактор. Він в умовах невеликого простору буде виконувати складні і важкі роботи.

Що таке мототрактор?

Доступно пояснюючи, що представляє собою мототрактор, можна сказати - це сучасна версія важкого мотоблока. За габаритами він менше міні-трактора, але також володіє досить серйозною потужністю. Мототрактору легко піддаються збільшені навантаження, завдяки цьому він відмінно справляється з сільгосп роботами навіть в складних умовах.

Чим міні-трактор відрізняється від мототрактора?

Основні характеристики, які дозволяють відрізнити міні-трактор від мототрактора:

  • потужність - максимальна потужність мототрактора 24 к.с., а міні-трактор може мати максимальну потужність до 50 к.с.;
  • двигун - вся відмінність у кількості циліндрів двигуна. Мототрактор може мати тільки одноциліндровий двигун, а двигун міні-трактор може бути чотири- або двоциліндровий;
  • повний привід - в міні-тракторах повний привід зустрічається дуже часто, а ось в мототракторах поки ще немає моделей з повним приводом;
  • цільна рама - на відміну від мототрактора в міні-тракторах встановлена ​​цільна рама, що забезпечує стійкість і потужність техніки;
  • кабіна, противаги і ВВП - все це є тільки в міні-тракторах.

За функціональністю і потужністю виграє міні-трактор, але навіть і мототрактора здатні виконувати велику кількість завдань. Все залежить від сфери експлуатації і навантажень. Правильно вибрати міні-техніку і підібрати до неї відповідне навісне обладнання допоможуть наші фахівці. Для цього вам достатньо лише зателефонувати.

text_st
button_out_of_stock