Якісна та продуктивна робота в комфортних умовах для водія - це міні-трактор BRANSON 5025C


14.09.2020

Компанії професійного рівня, які шукають де купити мінітрактор в Україні, щоб він відповідав усім вимогам по експлуатації, функціональності і безпеки, повинні звернути увагу на модель BRANSON 5025C. Це одна з кращих новинок японського виробництва, що по достоїнству оцінена багатьма клієнтами «Міні-Агро». Все завдяки функціональним і технічним особливостям мінітрактора з кабіною:

  • Повнопривідний двигун потужністю 47 кінських сил, який може за одну зміну обробити до 50 га. Вражаючий показник для такого компактного мінітрактора;
  • Оптимальне оснащення важливими опціями: гідропідсилювач рульового управління, гідравлічний насос, механічна трансмісія і т.п .;
  • Укомплектована кабіна водія: кондиціонер, м'яке підвісне сидіння, в якому регулюється жорсткість, наявність ременя безпеки, підсвічування приладової дошки і т.п.
  • Універсальний, надійний і легкий в обслуговуванні мінітрактор BRANSON

Техніка може використовуватися для виконання будь-яких завдань. Дана модель мінітрактора легко справляється з роботою в сільському господарстві, комунальній сфері, лісгоспах, фермерських господарствах і дорожньо-будівельних компаніях. Техніка працює з будь-яким видом навісного обладнання.

Корейський бренд BRANSON відомий у всьому світі завдяки випуску потужних і компактних тракторів. У каталозі нашої компанії багато моделей техніки цього виробника. Мінітрактори від "Міні-Агро" стануть для вас універсальними помічниками.

text_st
button_out_of_stock