Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

Співпраця "Міні-Агро" та компанії GULF.

Ми раді повідомити про початок співпраці з компанією GULF.

Наші партнери компанія «Преміум Оілс енд Лубрікантс» є ексклюзивним офіційним представником продукції ГАЛФ з квітня 2010 року. Протягом цих років вони турбуються про те, щоб ви та ваша техніка отримували найкращу – кваліфіковану пораду щодо використання мастильних матеріалів та якісні моторні оливи.
Компанія GULF гарантує високу якість своєї продукції.

Вся продукція, що поставляється в Україну, виробляється і фасується на партнерському ліцензійному заводі Q8 в м Антверпен (Бельгія) за новітніми рецептурами і відповідно до європейських стандартів якості. Виробництво атестоване за стандартом ISO 9001, а сама продукція, крім сертифікації на відповідність класам API і ACEA, має офіційні схвалення від провідних світових виробників автомобільної техніки (VW, MB, BMW, Opel, Porsche, Ford, Volvo, Renault, Scania, MAN і ін.). Поставки здійснюються виключно безпосередньо зі складу заводу-виробника на склад компанії «Преміум Оілс енд Лубрікантс», що виключає можливість отримання неякісної або підробленої продукції. Асортимент продукції покриває велику частину потреб будь-якої техніки в спеціалізованих мастильних матеріалах. Він був спеціально підібраний з урахуванням особливостей температурних і дорожніх умов експлуатації, а також, парку транспорту та промислового обладнання в Україні. З повним переліком мастильних матеріалів торгової марки Gulf можна ознайомитися на сайті компанії gulfoilukraine.com в розділі «Продукція».

Компанія Міні-Агро - це перший національний оператор з продажу міні-тракторів, навісного обладнання та запчастин таких іменитих брендів, як Solis, Zoomlion (Cherry), Dongfeng, Foton-Lovol, Orion, Jinma, Xingtai, Bulat, Shifeng, Branson, Deutz -Fahr. Власна торгова мережа, в якій можна придбати міні-техніку також в кредит або лізінг, розташована в більшості областей України.

Окрім імпорту та продаж, компанія Міні-Агро пропонує якісне своєчасне сервісне обслуговування та ремонт міні-тракторів в будь-якому з 16 представництв компанії. Саме на цьому етапі і буде розпочинатися наша співпраця. Преміум Оілс енд Лубрікантс буде поставляти сервіснім центрам Міні-Агро якісні мастильні матеріали TM Gulf для забезпечення безвідмовної роботи різноманітної міні-техніки протягом всього періоду експлуатації.