Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

Лізинг сільськогосподарської техніки в Україні стає все вигідніш

Ще пару років тому про всілякі кредиту та лізингу сільськогосподарської техніки не було й мови. На сьогоднішній же день, ситуація кардинально змінилася і тепер такі операції можуть проводити всі бажаючі, навіть з малогабаритної технікою. Така ситуація з кредитуванням дає можливість навіть не маючи повної суми для покупки техніки почати активно займатися і розвивати свій аграрний бізнес.

Першими впровадженими інструментами в області покупки малогабаритної техніки були дві абсолютно нові в світі програми від офіційного дилера «Міні Агро», які передбачали купівлю міні-тракторів і навісного обладнання в кредит, а так само була введена система кредитування для фізичних та юридичних осіб.

У 2019 була введена і система, яка пропонувала покупку мінітехніки в лізинг. Умови цієї програми полягають в тому, що перший внесок повинен бути не менше 40% від повної вартості, а термін всього фінансування може становити цілих 36 місяців.

Так само, зручною така програма є по причині того, що для оформлення необхідний лише договір про лізинг, також не залучаються ніякі поручителі і не потрібна застава. Вашу техніку на Вас повністю реєструє лізингова компанія.