Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

Нова модель трактора Solis в Україні

Зовсім недавно ринок сільськогосподарської техніки поповнився новою моделлю потужного індійського трактора Solis 105. Дана модель оснащена дизельним двигуном 4105ELT, який має 4 циліндри, водяне охолодження і прямий впорскування.

Потужність цього мотора прирівнюється 105 кінським силам, а його обсяг дорівнює 4028 сантиметрів кубічних. Коробка передач у даній моделі Solis 105, так само дуже цікава, так як має бічне розташування 12 + 12 передач.

Є і вал відбору потужності, що є величезним плюсом, який має дві швидкості. Колія передніх коліс може регулюватися від 1495 мм до 1835 мм, а задніх від 1500мм до 1900 мм з просвітом 405 мм, що так само дуже зручно для регулювання простору між посівами.

Загальна вага трактора, трохи більше 3 тонн - 3150 кг, а навантаження на задню навішення може становити 2900 кг. Трактор оснащений прекрасної гідросистемою з шістьма гідронасосами і чотирьом гідровиходамі.

Крім тракторів марки Solis, компанія «Міні Агро» так само має широкий асортимент інших моделей, таких виробників як Zoomlion, DongFeng, Lovol, Jinma і так далі. А крім тракторів в асортименті офіційного дилера можна знайти мінітрактори, мототрактора і мотоблоки, а так само навісне і причіпне обладнання.