Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

Лідери ринку мінітракторів України

У разі, коли необхідно підібрати хороший мінітрактор серед всіх моделей, представлених на ринку, необхідно усвідомлювати те, що деякі показники техніки пов'язані з багатьма факторами. наприклад, такими як тип двигуна, ціна самої техніки, завдання які Ви перед нею ставите і умови, де вона буде експлуатуватися, а так само ціна виробник. Ні для кого не секрет, що в останні роки лідерами ринку нашої країни залишаються китайські бренди, які займають найвищі рейтинги по продажу і якості. Серед них виділяються такі виробники, як:

  • Dongfeng. Лінійка сільськогосподарської техніки даного виробника на Україні дуже широка. Особливо широкий асортимент в розділі мінітракторів з потужністю 24 кінські сили.
  • Jinma. Виробник, який має аналогічну лінійку з потужністю 24 кінські сили. Моделі цього китайського виробника знаходяться приблизно в тій же ціновій категорії, що і Dongfeng.
  • Xingtai. Це виробник мінітракторів, який в наявності має моделі з потужністю від 12 кінських сил, а їх ціна порядком нижче, ніж у перших двох виробників.