Перший національний оператор з продажу мінітракторів
ua
ru

Поради, які допоможуть утримувати мінітрактор в зимовий період.

Зимові умови вимагають особливого догляду за вашим Трактори, незалежно від того, чи використовуєте ви його щодня або кілька разів на рік. Уявімо Вашій увазі кілька порад, які можуть бути корисні.

Мастило

У зимовий період, при негативних температурах масло трактора веде себе трохи по-іншому, ніж в жарку погоду. Взимку, при негативних температурах масло стає густішим, жорсткіше, що погіршує якість виконання свого завдання. На зиму варто розглянути використання спеціального масла, яке розраховане на низькі температури.

Волога

У зимовий період кількість вологи в повітрі може створювати проблеми. Вона може потрапити в моторний відсік і викликати ураження електричним струмом чи неможливість запалювання. Саме тому варто зберігати мінітрактор в закритому приміщенні і регулярно перевіряти його на працездатність.

Акумулятор

Якщо ви не користуєтеся мінітрактором щодня, одного разу батарея може підвести Вас. Ви можете запобігти розряду акумулятора, клацнувши вимикачем і від'єднавши акумулятор від іншої частини електричної системи. Так само ефективним рішенням буде просто запускати трактор кожні кілька днів, і дати йому попрацювати деякий час.